Valmivad

Valmimas või tegemisel on hulk akustilisi kitarre erinevaid mudeleid, vana punane kolme single coiliga Musima “Eterna De Lux” taastatud ja uuendatud versioon, mõned modifitseeritud stratocaster’i ja telecaster’i variandid, Musima cutaway kõlakastiga elektrikitarr, “Cremona” 12-keelne restaureeritud mandoliin (triple chorus), guitarviol elektriline variant ja veel üht-teist. Kui miski pakub huvi, võta ühendust ja küsi järgi!

Et vältida rutiini ja läbipõlemist, tegelen mitmete pillidega korraga. Restaureeritavad võtavad tihti väga palju aega kuna tuleb ette igasuguseid ettenägematuid nüansse. Raskemad variandid väsitavad vaimu ja jäävad vahel seisma ning oma aega ootama. Olles oma natuurilt kunstnik, olen ka õppinud, et vägisi tehtud asjad ei taha õnnestuda. Seepärast püüan tabada iga töö jaoks õiget hetke. Tööd, mis nõuavad tohutult aega, ehk siis teiste sõnadega – ei ole üldse tasuvad, kipuvad ka venima, kuna elu seab oma nõudmised.
Ei ole mõistlik minult oodata lohakat, kiiret ja odavat tööd, sellised asjad tasub kohe viia mujale tegemisele. Samas võivad lihtsad asjad mu käe all valmida vägagi kiiresti tänu väga suurele kogemusele.
Resümee – kui tood keerulise töö ja oled ka valmis ootama, võid kvaliteedis olla kindel.