Ühe kitarri lugu

Siin on piltidega lugu sellest, kui palju võib ühte kitarri ümber ehitada

Sõber ostis kunagi sellise kitarri….

Varsti hakkas teda värv häirima. Tuli meistri jutule, et muuta värvi, aga töö käigus otsustas ka helipead ära vahetada.

Nagu me näeme, ei piirdunud asi ainult värvi ja helipeadega, vaid kitarr sai ka  uue kangi ja uue elektroonika (Wolfi super strat).

Tegelikult tuli sellest juba väga hea kitarr, AGA….

siis selgus, et esimene värv oli liiga kollane ja pidi uuesti värvima, et saada natuke heledama tooni. Ka äärmised single coilid pidi välja vahetama humbuckerite vastu.

Ja muidugi tuli teha ka käetoe kaar ja kõhuõnarus

Väikesed valged kaela täpid vahetasime välja suure pärlmutri vastu ja vanad nickel silver krihvid kuldsete vastu

Siis tegime veel ringi ja vahetasime humbuckerid välja ning muutsime plaadi disaini tuues juurde Fender Jazz bassi  elemendi. Kes ütleks veel, et see on Music Man, Steve Morse mudel? Kere kuju küll natuke meenutab…

Muidugi pidi ka potekate nupud välja vahetama. Ja kõige lõpuks vahetas pill hoopis omanikku ja endine omanik tellis minult uue pilli, ikka jälle teistsuguse. Selline on lugu mehest ja tema pilli otsingutest. Tõestisündinud. Mõned ei pea õigeks pillide ümberehitamist, aga nii tekkis ilma ju väga unikaalne kitarr, mida kellelgi teisel ei ole.

Pakun välja, et see siin on EESTI KITARRI ÜMBEREHITAMISE REKORD! Kui keegi on selle üle löönud, andke teada! Peale kõike seda jäi kitarrimeister siiski ellu ja tegutseb rõõmsalt edasi.

Mingil vaheetapil pilli nautimas.

Posted under: Kitarrid

Tagged as: , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Click to access the login or register cheese
x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →